تی وی وال (TV Wall) :

تی وی وال (TV Wall) ، تی وی‌ وال یا دیوار تلویزیون به دیوارهای کاذبی گفته‌ می‌شود که جهت طرح‌ و‌ نقش دادن به فضاهای مسکونی بر روی دیوار با استفاده از مصالح گچی‌ اجرا می‌گردد که با توجه به طرح آن هزینه های نصب متفاوتی دارد.

 

زمانی که شما در حال نگاه کردن تلویزیون در یک روز آفتابی هستید نور خورشید به صفحه ی تلویزیون شما می تابد و یاعث می شود شما تصاویر را درست نبینید و راهکار مناسب این مشکل قرار داد تی وی وال و یا دیوار تلویزیون است که در پشت تلویزیون قرار می گیرد که این کار باعث می شود شما به طور کامل صفحه را واضح ببینید.

همچنین تی وی وال را متناسب با اندازه مبلمان و افرادی که می خواهد روی زمین بنشینند و تلویزیون تماشا کنند باید در نظر بگیریم.

همچنین هنگام خرید یک تلویزیون جدید متوجه می شوید که رنگ تلویزیونتان هارمونی لازم را با رنگ لوازم منزلتان ندارد به همین منظور می توانید یک دیوار تلویزیون خریداری کنید و هارمونی لازم را با رنگ وسایلتان را برقرار کنید. و هیچ جای نگرانی ندارد که اگر دوباره رنگ وسایلتان را عوض کرده اید و می خواهید رنگ دیوار تلویزیونتان با رنگ وسایلتان برقرار کنید به راحتی می توانید آن را تعویض کنید و رنگ مورد پسند خود را انتخاب و نصب کنید.

در ادامه شما می توانیم تی وی وال نصب شده را ببینید:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

طراحی منازل برای شیک شدن و مدرن کردن خانه خودتان نیاز به یک تجربه بالایی دارد که متخصصین و مشاوران رویامال شما را راهنمایی می کنند.

بازگشت به بالا