سقف کاذب آشپزخانه

 

آشپرخانه یکی از نقاط پر رفت و آمد خانه شما به حساب می آید و در نتیجه سقف کاذب آشپرخانه نیز از اهمیت خاص برخوردار است. طراحی سقف کاذب آشپرخانه به دلیل محدودیت فضا و ارتفاع بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل در اکثر مواقع به طور ساده و بدون طراحی اجرا شده است.

اجرای سقف در دور تا دورآشپرخانه و پوشاندن فضای وسط آشپرخانه با استفاده از فایل های طرح دار و معرق یکی از مدل های جدی سقف کاذب آشپرخانه می باشد در روش دیگر می توان کل سقف را با پانل های گچی پوشش داد و سپس انواع اجسام و نوارهای مستقیم و نخی به صورت برجسته و یا تو رفته با توجه به فضای آشپرخانه اجرا نمود.

طرح های آسمان مجازی و یا طرح برگرفته شده از طبیعت که به صورت فایل های ۶۰×۶۰ و یا در ابعاد بزرگتر در فضای آشپرخانه

 

نصب سقف کاذب آشپزخانه

بیشتر افراد به سقف کاذب اتاق خواب و دیگر مناطق منزل فکر میکنند ولی اهمیتی به سقف کاذب آشپزخانه نمی دهند در صورتی که مهم ترین جای منزل آشپزخانه میباشد و باید زیبا ترین سقف کاذب آشپزخانه را برای منزل خود انتخاب کنید که افراد خانواده در دور همی نهایت لذت را ببرند .

آشپزخانه یکی از مناطق مهم در منزل میباشد همین مهم بودن آن را به قلب خانه تبدیل کرده است. و یکی از نکات مهمی که در سقف کاذب آشپزخانه باید در نظر گرفته شود نورپردازی آن میباشد که باید خیلی به آن اهمیت داد که نورپردازی آن در حد مناسب باشد.

سقف کاذب آشپزخانه دارای انعطاف پذیری بالای میباشد و دارای طرح های متنوع که با نصب آن طرح ها جذابیت خاصی به آ شپزخانه خود میدهید. سقف کاذب آشپزخانه در طرح ها و رنگ های متنوعی ارائه شده است که زیبایی زیادی را به منزل شما میبخشد .

در فضای آشپزخانه ها از انواع مدل های سقف کاذب می توان استفاده کرد برای مثال در آشپزخانه ها میتوان از تایل های رنگی که به شکل انواع مناظر و یا طرح های هندسی هستند استفاده کرد.

طراحی دکوراسیون امری مهم است که به دانش بالایی نیاز دارد، متخصصین طراحی و اجرای سقف کاذب گروه رویامال  شما را در این راه یاری می کنند. کافیست با ما تماس بگیرید.

بازگشت به بالا