برجسته

کاغذ دیواری برجسته:

یکی از انواع کاغذ دیواری ها ، کاغذ دیواری برجسته است. که طرح های بسیار زیبا و متنوعی را دارد. طرح های این نوع کاغذ دیواری به نوعی بسیار طبیعی و قابل باور لمس کردنی می باشد که همین امر باعث پرطرفدار بودن این کاغذ است.
نصب کاغذ دیواری برجسته بسیار آسان و راحت می باشد ، و با این که وزن آن نسبت به کاغذ دیواری های معمولی تا حدودی بیشتر است اما بسیار آسان بر روی دیوار پایدار باقی و ثبات خود را حفظ می نماید.

برجسته

کاغذ دیواری برجسته

طرح کاغذ دیواری برجسته:

کاغذ دیواری برجسته از طرح هایی تشکیل شده که بر روی آن خطوط و تصاویر بسیار برجسته به چشم می آید. به طور مثال برخی از کاغذ دیواری ها به صورت مخمل می باشند و برخی دیگر داری الیافی هستند که بر روی هم تنیده شده بنظر می رسند.
جنس این نوع کاغذ دیواری ها اغلب از pvc و ابریشم است. بطور کلی عمده این طرح ها بسیار شیک می باشند. برخی از کاغذ دیواری های برجسته دارای طرح های هایی هستند که بر روی کاغذ ، سنگ های ریز زینتی و یا سنگ های رنگی کار شده است. بیشتر این نوع کاغذ ها بصورت دست ساز هستند.
در سال های اخیر صنایع کاغذ سازی جایگاه بسیار ویژه ای در بین صنایع متفاوت پیدا نموده است. ذهن انسان همیشه تنوع طلب و به دنبال خلق پدیده های تازه بوده که همین امر باعث به وجود آمدن این پدیده ها می شود. امروزه کاغذ دیواری برجسته از محبوبیت بالایی در بین خریداران برخوردار گردیده و روز به روز به این محبوبیت افزوده می گردد.

طرح های زیبا کاغذ دیواری برجسته:

تکنولوژی عامل اصلی پدیدار شدن این نوع دیوار پوش بوده است که طرح های بسیار زیبا این کاغذها باعث محبوبیت آن گردید.
اگر فردی به دنبال ایجاد زیبایی در محیط کار یا منزل خود می باشد ، شاید کاغذ دیواری برجسته در منزلی که سقف کاذب کناف کار شده است جز بهترین گزینه برای او در نظر گرفته شود.
کاغذ دیواری برجسته نیز افراد و اشخاص زیادی را مجذوب خود کرده است ، ولی اصلی ترین نکته در رابطه با هر نوع دیوارپوش روش و شرایط درست نصب آن می باشد. در واقع نصب صحیح آن موجب جلب توجه و در نتیجه افزایش مخاطب آن خواهد شد.
تنوع در طرح ها و رنگ های خیره کننده کاغذهای دیواری برجسته دست مردم را جهت انتخاب های صحیح باز می سازد. نکته جالب توجه در خصوص کاغذ دیواری برجسته ، شست و شو راحت و نگهداری آسان از آن می باشد.

انواع کاغذ دیواری برجسته:

کاغذ دیواری برجسته شامل انواع مختلفی مانند: کاغذ دیواری BAROSSA ، کاغذ دیواری ALLURE ، کاغذ دیواری برجسته مخملی ، کاغذ دیواری گل برجسته طلایی ، کاغذ دیواری برجسته سفید ، کاغذ دیواری برجسته اکلیلی و … می باشد.

کاغذ دیواری برجسته مخملی:

کاغذ دیواری مخملی از پارچه مخمل است که بیشترین کاربرد این کاغذ دیواری در هتل ها ، تالارها و سالن های نمایش یا همان شو روم ها می باشد. اما برخی از افراد از این نوع کاغذ دیواری در منزل خود استفاده می کنند.

کاغذ دیواری گل برجسته طلایی:

کاغذ دیواری گل برجسته طلایی درعین زیبایی و همچنین درخشندگی بینظیری که دارد ، از جمله کاغذ دیواری های پر طرف دار در بین ایرانیان می باشد و به خوبی از آن استقبال می نمایند.

کاغذ دیواری برجسته سفید:

همانگونه که از نام این کاغذ دیواری مشخص است ، طرح های بر روی آن سفید می باشد. در بین انواع کاغذ دیواری های موجود در بازار ، کاغذ دیواری برجسته سفید پرفروش ترین آن ها است.

کاغذ دیواری برجسته اکلیلی یا اکلیل دار:

بر روی قسمت های برجسته این کاغذ دیواری ، اکلیل به کار رفته است و به دلیل وجود روکش مقاوم بر روی این نوع از کاغذ دیواری در زمان طولانی زیبایی خود را از دست نخواهد داد.

نحوه نگهداری از کاغذ دیواری برجسته:

کاغذ دیواری برجسته معمولا به شکل دست ساز تولید می شوند و از سنگ های ریز زینتی و رنگی هم بر روی آن استفاده می نمایند که طبیعتا نیاز به نگهداری و همچنین مراقبت های خاصی هم دارد.

کاغذ دیواری برجسته از جنس پی وی سی در مقابل کشش و فشار مقاومت خوبی دارند و دارای قابلیت شستشو می باشند.
کاغذ دیواری های برجسته ای از جنس نان وون می توانند با گل های برجسته فوم دار و یا گل های برجسته از جنس پی وی سی زیبایی خاصی را به محیط ببخشند.
بهترین روش جهت تمیز نمودن کاغذ دیواری برجسته ، استفاده از آب گرم و اسفنج یا دستمال نخی می باشد که برای پاک کردن لکه های قدیمی می توانید از الکل و یا صابون و شامپو بچه استفاده کنید.

ارسال دیدگاه