کاغذ دیواری کلاسیک:

کاغذ دیواری کلاسیک راهکاری جهت طراحی فضای دکوراسیون داخلی ملایم و همچنین دلنشین بیشتر طرح ها و رنگ های آرامش بخش آن است. که به آسانی می توان آن را با وسایل منزل هماهنگ نمود. به این دلیل این که انواع کاغذ دیواری کلاسیک تاثیر یکنواخت و غالب را بر محیط نخواهد گذاشت و به خوبی می توان از آن استفاده نمود.
کاغذ دیواری کلاسیک مقاوم در برابر نور آفتاب می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. رنگ بندی کاغذهای دیواری کلاسیک تم های رنگی خاصی را در بر می گیرد که از جمله آن ها میتوان به کرم بژ ، نسکافه ای ، یاسی و ..اشاره نمود و با انواع طرح های ، ساده و گلدار ارائه می گردد.
از مدل های آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک می توانید برای تمامی اتاق ها و دیگر فضاهای منزل استفاده کنید. به علاوه برخی از طرح های آلبوم مانند طرح های ساده و راه راه برای محیط های کاری و دفاتر استفاده می گردد.
برای پوشش دیوارهای خانه های کوچک می توان از کاغذ دیواری کلاسیک با طرح عمودی استفاده کرد. طرح های عمودی باعث بلندتر نما دادن سقف و همچنین بزرگتر جلوه دادن فضا خواهد شد.

کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک

تاریخچه کاغذ دیواری کلاسیک:

تاریخچه ی کاغذ دیواری کلاسیک به اوایل تولید کاغذ دیواری برمی گردد و از سابقه ای طولانی در طراحی ها برخوردار می باشد.
در گذشته کاغذ دیواری ها کیفیت و ضخامت خوبی نداشتند و پس از مدت کوتاهی رطوبت را به خود جذب کرده و پاره و خراب می شدند که باعث می شد تا حشرات زیر کاغذ دیواری جمع شوند.
به همین علت زیبایی کاغذ دیواری تحت تاثیر کیفیت پایین آن قرار می گرفت. ولی امروزه با پیشرفت علم و فناوری کاغذ دیواری های ضخیم و ضد آب تحولی بی نظیر در انواع کاغذ دیواری ها ایجاد نموده که طرفداران بی شماری را به خود جذب کرده است.
کاغذ دیواری کلاسیک طرح های بر گرفته از فرهنگ کشورها و نمایان گر تاریخچه کشور ها بودند ، البته در سالیان اخیر تولید کنندگان بیشتر به سلایق مشتریان خود در کشورهای مختلف توجه دارند.

دسته بندی کاغذ دیواری کلاسیک:

کاغذ دیواری ها هم مانند وسایل دیگر از لحاظ طرح و مدل در سبک های مدرن و کلاسیک جدا و دسته بندی می شوند. امروزه روز به روز به طرفداران مدل کلاسیک اضافه می شود و بیشتر اوقات از مدل های گلدار و خطی در خود استفاده می کنند که طرحی زیبا و مجلل به فضای اتاق می دهد. در این حال مدل های کاغذ دیواری مدرن از طرح های ساده در الگو های خود استفاده می کنند. شما می توانید آلبوم کاغذ دیواری لاواترا (LAVATERA) و آلبوم کاغذی مونتیسلو (MONTICELLO) را در سایت رویامال مشاهده نمایید.

کاربرد کاغذ دیواری کلاسیک:

یکی از گزینه های خوب جهت روپوش دیوار استفاده از کاغذ دیواری خواهد بود. قبل از انتخاب مدل کاغذ دیواری باید به وسایلی که در منزل قرار دارد توجه کنید تا با کاغذ دیواری مد نظر شما هماهنگ باشد. چرا که هماهنگ نبودن آن با کالاهای مورد استفاده در منزل می تواند باعث بی نظمی و همچنین عدم هماهنگی دکوراسیون خانه شود.
اگر دکور منزل شما به سبک کلاسیک می باشد ، بهتر است که از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده نمایید ، تا هماهنگی بیشتری در فضای کلی داشته باشند.
جذابیت دکور محیط داخلی به سبک کلاسیک فقط به دلیل زیبایی آن نمی باشد و این کاغذ دیواری جذابیت رنگی بسیار فراوانی دارد و به دلیل سبک و اصالت قدیمی اش فضای خاص و با هویتی ایجاد می نماید.
در واقع ترکیب مبلمان مدرن با پس زمینه کلاسیک ترکیب خاص و خیره کننده ای خواهد داشت. استفاده از وسایل با چنین کاغذ دیواری به این سبک باعث می گردد تا فضای خاص و زیبایی به منزل شما ببخشد.

طرح های خاص کاغذ دیواری کلاسیک:

یکی از اصلی ترین کاغذ دیواری هایی که تا امروز تولید شده کاغذ دیواری مدل های برگرفته از طبیعت می باشد که به صورت خاص طراحی می شوند.
طرح های کاغذ دیواری کلاسیک همیشه محبوب بوده است و این طرح ها به زمان و الگوهای عاطفی وابسته نمی باشند و البته از دید دیگر شیک و رسمی. از این رو بهتر است در منازلی که دکور خاص همراه با سقف کاذب کناف دارند استفاده شوند.

انتخاب کاغذ دیواری کلاسیک در دکوراسیون:

اگر قصد دارید دکوراسیون خانه شما به سبک کلاسیک باشد ، قطعا انتخاب های فراوانی پیش رو خواهید داشت و اصلی ترین انتخاب ، کاغذ دیواری کلاسیک می باشد. زیرا که استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک همخوانی بیشتری را در فضا ایجاد خواهد نمود.
در واقع استفاده از کاغذ دیواری های کلاسیک علاوه بر جذابیت و زیبایی که دارد ، تنوع رنگی بسیار فراوانی هم خواهد داشت که به نوعی اصالت و قدمت را نشان می دهد و انتخاب کاغذ دیواری کلاسیک و سبک دکوراسیون کلاسیک نشان دهنده هویت اصیل می باشد.

کاغذ دیواری مرغوب باید دارا ویژگی های ذیل باشد:

۱- از مقاومت بالایی در مقابل نور خورشید برخوردار باشد و در مرور زمان تغییر رنگ ندهد.
۲- ضد حساسیت باشد.
۳- نوعی عایق صوتی باشد و به کاهش صدا کمک نماید.
۴- در مقابل کشش مقاوم باشد و ترک نخورد.
۵- دارای قابلیت تمیز کردن باشد و بتوان گرد و غبار را از روی آن پاک کرد.

ارسال دیدگاه