بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی (چگونه کم هزینه تر کار کنیم؟)

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی : اولیت بندی کنید

اما قبل از اینکه به این نکات بپردازیم ابتدا باید یک لیست از موارد ضروری که بایستی هزینه شما صرف آن شود تهیه کنید تا اولا هزینه اضافی نکنید و ثانیا هزینه شما بیهوده در موارد غیرضروری هدر نرود. اگر دیوار شما ترک خورده یا کاشیها شکسته است ، اگر شیرآلات زنگ زده و یا غیرقابل استفاده هستند، اگر لوله ها گرفته یا نیاز به تعویض لوله دارید، همه را یادداشت کرده و اولیت بندی کنید تا هزینه شما صرف موارد غیرضروری نشود.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی : خرابی ها را تعمیر کنید

در بازسازی حمام و توالت شما میتوانید قسمتی از کاشیهای شکسته شده یک سرویس بهداشتی را با هزینه ای کم تر تعمیر کنید و یا وسایل قدیمی مانند وانهای فلزی حمام را رنگ کرده و جلا داده و آنها را مانند روز اول کنید. اگر لوله ها سالم و فرسوده نیستند با پوششهای مناسبی که در بازار هستند بپوشانید و از تعویض لوله خودداری کنید زیرا هزینه زیادی را باید صرف آن کنید.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی : به رنگ ها توجه کنید

انتخاب یک رنگ مناسب برای سقف و دیوار باعث میشود که فضای سرویس بهداشتی و حمام بزرگ تر از چیزی که است بنظر بیاید. همچنین استفاده از آینه و کاغذ دیواریهای ضدآب و قابل شستشوی عمودی یکی از مواردی هستند که میتوانید توسط آن ها محل مورد نظر را بزرگ تر از چیزی که است نشان دهید.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی : گرفتگی های لوله را برطرف کنید

هر چقدر هم که سرویس بهداشتی و حمام شما بعد از بازسازی و تعمیرات توالت تمیز و زیبا باشد، اگر لوله ها گرفته باشد و یا چاه فاضلاب آن پر شده باشد، عملا بی فایده است . گرفتگی لوله و پر شدن چاه فاضلاب باعث عدم دفع صحیح فاضلاب شده و آب و دیگر فضولات در کف حمام یا در کف سنگ توالت جمع میشود و باعث ایجاد بوی نم و نامطبوع در توالت و فضای خانه می شود.

 

کار را به کاردان بسپارید میتوانید برای بازسازی خانه و تعمبرات از طریق راه های ارتباطی آخر سایت با رویامال تماس بگیرید !

ما همراه شماییم و با بهترین مصالح و جدیدترین مدل های دکوراسیون به استقبال شما می آییم.

ارسال دیدگاه