کاغذ دیواری چینی و کاغذ دیواری آلمانی

کاغذ دیواری آلمانی

کاغذ دیواری های آلمانی در دسته لاکچری ترین کاغذ دیواری ها قرار می گیرند چرا که این کاغذ دیواری ها دارای آلبوم های مختلف با تنوع بسیار بالایی می باشند همچنین تنوع رنگی در این کاغذ دیواری ها بسیار زیاد می باشد از این رو می توانند هر کسی با هر سلیقه ای را راضی نگه دارند. کاغذ دیواری های آلمانی دارای طرح های ۳ بعدی و البته طرح هایی مناسب اتاق کودک می باشد.

کاغذ دیواری های آلمانی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و مقاومت بسیار بالایی در جهت جذب رطوبت دارند از این رو می توانید با خیالی آسوده آنها را برای مکان هایی که رطوبت بالایی دارند استفاده کنید چرا که کاغذ دیواری های آلمانی هرگز در برابر رطوبت کیفیت خود را از دست نمی دهند.

یکی از دیگر ویژگی های خوب کاغذ دیواری های آلمانی این است که این کاغذ دیواری ها اصولا ضد حریق می باشند از این رو در برابر حرارت مقاومت بالایی دارند از این رو در برابر تابش نور خورشید تغییر رنگ نمی دهند.

این نوع از کاغذ دیواری ها کاملا قابل شستشو می باشند و کیفیت بسیار خوبی  دارند، کاغذ دیواری های آلمانی دارای طرح های خاصی به صورت برجسته هستند و اصولا در دسته کاغذ دیواری های برجسته بهترین هستند. این نوع از کاغذ دیواری ها اصولا نسبت به همه کاغذ دیواری ها دارای ضخامت بیشتری می باشند.

تعدادی از معروف ترین انواع کاغذ دیواری آلمانی شامل آلبوم نیک، آلبوم ورساچه، آلبوم زتس، آلبوم رومنتیکا، آلبوم فلاک، آلبوم اسپریت و راش آلمان می باشد. در ادامه بیشتر درباره تفاوت کاغذ دیواری چینی و آلمانی صحبت کرده ایم.

خصوصیات کاغذ دیواری آلمانی

کاغذ دیواری

تفاوت کاغذ دیواری چینی و کاغذ دیواری آلمانی

تفاوت کاغذ دیواری چینی و آلمانی بسیار زیاد است این موضوع از قیمت و ظاهر آنها نیز مشخص است، کاغذ دیواری های چینی حتما دارای کیفیت بسیار پایین تری می باشند اما از آنجایی که تنوع بالایی دارند و قیمت آنها نیز در مقایسه با کاغذ دیواری آلمانی بسیار مناسب است طرفداران زیادی دارند، اما اگر شما قصد دارید خانه خودتان را کاغذ دیواری کنید و در آن مستاجر نیستید و درواقع قصد دارید مدت زیادی را در آن خانه بمانید بهتر است از کاغذ دیواری های آلمانی استفاده کنید چرا که حتما آنها کیفیت بالایی دارند از این رو می توان گفت دوام بیشتری نیز دارند و در عین حال زیبایی آنها منحصر به فرد است. در ادامه برای شما خصوصیات هر کدام از این کاغذ دیواری ها را نوشته ایم تا بهتر متوجه تفاوت کاغذ دیواری چینی و آلمانی شوید.

انواع کاغذ دیواری

تفاوت کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چینی

برای مشخص شدن تفاوت کاغذ دیواری چینی و آلمانی بهتر است به معرفی کاغذ دیواری چینی و خصوصیات آن بپردازیم. همانطور که می دانید در کل، کشور چین اقتصاد بسیاری از کشور ها را در دست خود گرفته است یکی از صادرات وسیع کشور چین کاغذ دیواری می باشد، بیشترین کاغذ دیواری های که در ایران به فروش می رود ساخت کشور چین، ترکیه، کره، ایران و ایتالیا است، اما کاغذ دیواری های چینی بخش عمده ای از آن را به خود اختصاص داده اند. این کاغذ دیواری ها دارای طیف وسیعی در طرح و رنگ هستند و از آنجایی که قیمت آنها نیز مناسب است طرفداران زیادی دارند اما از طرفی دیگر می توان گفت کیفیت این کاغذ دیواری ها نسبت به قیمت آنها بسیار مناسب است. جالب است بدانید که شرکت های تولید کننده کاغذ دیواری چینی دارای برند نمی باشند و این به این معنا است که تاجر های ایرانی نام داخواه خودشان را به آنها می دهند تا به صورت برند برای آنها چاپ شود، از این رو اگر خواستید کاغذ دیواری های چینی بخرید به این مسئله دقت داشته باشید که آنها برند خاصی ندارند و آن برندی که تاجر خواسته است روی آلبوم و کاغذ دیواری حک شده است. درباره طرح های کاغذ دیواری چینی باید گفت اگر شما آلبومی را مشاهده می کنید که طرح های آن خاص است و در هیچ آلبوم دیگری دیده نمی شود می توانید مطمئن باشید که قیمت های آن نیز بالا تر است.

جالب است بدانید اختراع کاغذ دیواری کار چینی ها بوده است از این رو آنها به نتیجه بسیار مطلوبی در تولید انواع کاغذ دیواری رسیده اند. از آنجایی که امروزه صنعت چاپ در چین به اوج خود رسیده است صنعت کاغذ دیواری نیز شامل تحولاتی خاص بوده است.

نصب کاغذ دیواری چینی

کاغذ دیواری ارزان

ارسال دیدگاه