سقف کاذب پذیرایی

خرید سقف کاذب پذیرایی

امروزه سقف کاذب به عنوان نمادی از مدرنیته در صنعت ساختمان تبدیل شده است. سقف کاذب نیز مانند سایر متریال های مورد استفاده در ساختمان دارای مزایا و معایب خاص خود است.سقف كاذب باید با مصالح سبك ساخته شده و فریم آن به نحو مناسبی به اسكلت یا دیوارهای مجاور متصل گردد كه به علت ضربه ها و تكانهای ناشی از زلزله ، موجب خرابی دیوارهای اطراف نشود سقف كاذب تركیبی معمولا” در فضاهای وسیع اجرا می شود چون جلوه زیباتری پیدا می كند.

سقف کاذب پوشش ثانویه ای است که علاوه بر مزیت هایی که برای خانه و سقف دارد ، شیکی و زیبایی منحصر به فردی به پذیرایی شما هدیه میکند.

سقف کاذب پذیرایی به شدت دارای انواع و اقسام مختلیفیست که انتخاب آن ها کاملا به دست خودتان انجام میگیرد.

رویامال یکی از شرکت ها بزرگ ارائه انواع سقف های کاذب آماده همکاری با شما میباشد و این مجموعه از مشاورانی برخوددار است که شما را در جهت زیباسازی بیشتر منزل یاری خواهند کرد.

سقف کاذب به راحتی قابل نصب می باشد اگرچه بدون نیاز به داشتن تخصص شما قادر به نصب سقف کاذب می باشید ولی توصیه می شود که نصب آن را به پیمانکار بسپارید. همچنین سقف کاذب سبب پوشاندن سیم و کابل و یا لوله کشی روکار در ساختمان می شود و بدین ترتیب شما دارای یک سقف تمیز در پذیرایی خواهید شد.

سقف کاذب علاوه بر زيبايی ظاهری که دارد هیچگونه هزينه تعمیر و نگهداری ندارد.

خرید سقف کاذب پذیرایی از رویامال:

اگر قصد خرید یک سقف کاذب زیبا و مدرن برای پذیرایی خود دارید ، ما آما ده همکاری با شما هستیم.

هم به شما مشاوره میدهیم و با نشان دادن پروژه های خود به شما دست شما را بازتر خواهیم گذاشت.

تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی آهر صفحه با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه