کاغذ دیواری نانو

نکات مهم در خرید کاغذ دیواری

در این مقاله که با عنوان خرید کاغذ دیواری ارزان در خدمت شما هستیم قصد داریم تعدادی از نکات مهم را در خرید کاغذ دیواری به شما یادآور شویم.

برای اتاق پذیرایی پیشنهاد ما به شما این است که از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که در آنها از خرده های فلز، براده های چوب یا موادی مانند پی وی سی به کار رفته است، چرا که این نوع از کاغذ دیواری ها رسمی تر می باشند و در عین حال دوام بیشتری نیز دارند.

برای اتاق کودکان پیشنهاد ما به شما استفاده از کاغذ دیواری های رنگی و شاد می باشد چرا که می توانند در روحیه بچه تاثیر زیادی داشته باشند.

به یاد داشته باشید که با استفاده از کاغذ دیواری هایی که طرح عمودی و با فاصله از هم دارند می توانید ظاهر سقفی بلند تر را به نمایش بگذارید.

همچنین به یاد داشته باشید که با استفاده از کاغذ دیواری هایی که طرح های افقی دارند می توانید نمایی پهناور تر را از خانه به نمایش بگذارید اما به یاد داشته باشید که با این روش سقف خانه شما کوتاه تر به نظر خواهد آمد.

به یاد داشته باشید که با استفاده از کاغذ دیواری های شلوغ و گلدار می توانید خانه را کوچک تر از آنچه هست نمایش دهید.

به یاد داشته باشید که با استفاده از طرح های قطری و زیگزاگ می توانید نمایی پویا تر را از خانه به نمایش بگذارید درضمن این نوع کاغذ دیواری ها اصولا انرژی زا نیز می باشند.

به یاد داشته باشید که اگر طرح های کاغذ دیواری شما خیلی نزدیک به هم و البته مرتب باشند پوشش دیوار هایتان به وسایل خانه غلبه خواهد کرد یعنی مبلمان شما کمتر دیده خواهد شد و بیشتر دیوار های شما به نمایش گذاشته خواهد شد.

به یاد داشته باشید که همانگی میان کاغذ دیواری و دیگر وسایل خانه بسیار با اهمیت خواهد بود این به این معنا است که بهتر است دیواری ها و دیگر لوازم خانه در یک طیف رنگی قرار داشته باشند تا خانه شما زیبا تر به نظر برسد.

بهتر است قبل از آنکه خانه را کاغذ دیواری کنید از تاثیر رنگ ها بر خانه با خبر باشید چرا که تاثیر آنها می تواند بسیار زیاد باشد.

انواع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ارزان

خرید کاغذ دیواری ارزان

همانطور که می دانید کاغذ دیواری های ارزان موجود در فروشگاه ها شامل کاغذ دیواری های چینی و ایرانی می شوند، این نوع از کاغذ دیواری ها همانطور که قابل حدس است با کاغذ دیواری های خارجی و با کیفیت بالا رقابتی ندارند اما کاربرد های خاص خود را دارند و از آنجایی که قیمت های بسیار مناسبی دارند اصولا در دسته پر فروش ترین کاغذ دیواری ها قرار می گیرند. کاربرد این کاغذ دیواری ها بیشتر برای کسانی است که قیمت برای آنها حرف اول را میزند، البته در برخی موارد برای کسانی که به صورت موقت قرار است از خانه استفاده کنند کاربردی است چرا که برای کسی که تنها برای مدتی می خواهد در خانه ای بماند متحمل شده هزینه زیاد برای کاغذ دیواری منطقی نمی باشد. برای خرید کاغذ دیواری ارزان با ما همراه باشید.

انواع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری PVC

کاغذ دیواری های pvc اصولا بسیار با کیفیت، با دوام و قابل شستشو می باشند. دوام این کاغذ دیواری ها به حدی بالا است که طبق تحقیقات انجام شده آنها ممکن است بیشتر از ۵ سال نیز دوام داشته باشند. خط و خش اصولا به سختی روی آنها ایجاد می شود. این کاغذ دیواری ها از آنجایی که دوام بالایی دارند برای اتاق کودک بسیار مناسب می باشند.

خرید کاغذ دیواری pvc

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری نانو

یکی از دیگر انواع کاغذ دیواری کاغذ دیواری های نانو می باشند این نوع از کاغذ دیواری ها بسیار با کیفیت می باشند و جالب آنکه علاوه بر دارا بودن خصوصیات کاغذ دیواری های PVC ویژگی های مثبت دیگری را نیز دارا می باشند. آنها دارای خصوصیات خاصی می باشند از این رو ضد دوده و کثیفی می باشند، به سختی پاره می شوند و ضد حساسیت می باشند، این نوع از کاغذ دیواری در برابر تابش آفتاب بسیار مقاوم می باشند همچنین عایقی بسیار خوب برای صدا و گرما می باشند. همانطور که قابل حدس است این کاغذ دیواری ها از آنجایی که دارای کیفیت بالایی می باشند قیمت بالایی نیز دارند و کسانی که کیفیت برای آنها حرف اول را میزند این نوع از کاغذ دیواری را بر می گزینند.

کاغذ دیواری های مخملی

این نوع از کاغذ دیواری ها دارای نقش و نگار خاصی می باشند، رنگ آنها اصولا تیره می باشد و الیاف سازنده آنها پارچه یا کاغذ دیواری های pvc می باشد. طرح این نوع کاغذ دیواری ها اصولا کلاسیک می باشد و اگر دکوراسیون شما کلاسیک می باشد این نوع از کاغذ دیواری ها می توانند بهترین انتخاب ها برای شما باشند.

ارسال دیدگاه