سقف کاذب پذیرایی پی وی سی

تاثیر سقف کاذب پذیرایی پی وی سی بر زیبایی ساختمان

سقف کاذب پی وی سی علاوه بر استحکام ساختمان و عایق کردن آن، موجب زیبایی ساختمان میشوند. اما با توجه به این که سقف پی وی سی در رنگ و اشکال مختلفی طراحی میشوند و هر مکان و قسمتی از ساختمان هم به شکل خاصی است و رنگ متمایزی را میطلبد، پس دقت در انتخاب طرح و شکل سقف کاذب پی وی سی با توجه به نیاز ساختمان اهمیت پیدا میکند.

تاثیر سقف کاذب پی وی سی در دکوراسیون

استفاده از سقف های پی وی سی به معنای عدم نیاز به رنگ آمیزی های سقف ساختمان است. پیش ‎تر ها برای زیبا کردن سقف ساختمانها از روش رنگ آمیزی استفاده میشد که بی شک نیاز به زمان و هزینه زیادی هم داشت. در حالی که در این روش سقف های کاذب پی وی سی با طرح های مختلف و رنگ های براق درخشنده در اختیار مشتریان قرار میگیرند. از آنجا که رنگ سقف های کاذب، صنعتی است، نسبت به رنگ آمیزی که به صورت دستی انجام میشود، درخشندگی بیشتری داسته و همین باعث زیبایی سقف های کاذب پی وی سی شده است.

در قدیم وقتی با گچ بری ، سقف ساختمان ها تزئین میشد، شست و شوی آن ممکن نبود. زیرا با شستشو گچ ها ازبین میرفت. در حالی که سقف های کاذب پی وی سی ضد آب و قابل شستشو هستند.

قابلیت تعویض سقف های کاذب پی وی سی یکی دیگر از امتیازات آن هاست. در صورتی که ساکنین ساختمان پس از مدتی از رنگ و طرح سقف کاذب پذیرایی خسته شوند، میتوانند به راحتی آن را تعویض کرده و طرح های مورد پسند خود را جایگزین کنند.

مقاومت در مقابل رطوبت نیز از دیگر ویژگی سقف کاذب است که موجب شده تا زیبایی آن ها دوام بیشتری داشته باشد.

امکان نصب چراغ ال ای دی در سقف کاذب پذیرایی به نورپردازی ساختمان کمک میکند که این امر زیبایی بیشتری را برای ساختمان به همراه دارد.

ارسال دیدگاه