سقف کاذب پذیرایی

سقف کاذب شاخه‌ای از معماری داخلی است که برای پوشش سقف اصلی (زیر سقف) به‌کار می‌رود. از پیشینه این رشته اطلاعات موثقی در دست نیست. معلوم نیست اولین کسانی که از سقف کاذب استفاده کرده‌اند چه‌قدر از کاربردهای مختلف این حرفه آگاهی داشتند، اما سقف کاذب پذیرایی در زمانی کوتاه جای خود را در صنعت ساختمان پیدا کرد.
سقف کاذب  پذیرایی می‌تواند به‌صورت گچی، چوبی، فلزات رنگین، پی‌وی‌سی، شیشه‌ای، آهنی، ورق‌های فلزی روکش‌دار، آلومینیومی، کامپوزیت و غیره نصب شود که در هر صورت قابلیت اجرا به‌صورت واحد یا با هم را داراست.

انتخاب سقف کاذب پذیرایی

پذیرایی به دلیل اینکه کل خانواده در این نقطه از خانه چمع می شوند مرکز دید همه قرار می گیرد چه بهتر که سقف کاذب زیبایی را به کار ببریم تا نظر همه را جلب کنیم ، و خودمان از زیبایی اش لذت ببریم بنابراین میتوانید برای انتخاب بهترین سقف کاذب پذیرایی با گروه متخصص رویامال در تماس باشید تا بهترین ها را به شما پیشنهاد کنند.

گروه تخصصی رویامال در زمینه ی ساخت سقف کاذب تخصص زیادی دارد بنابراین میتوانید با اطمینان کامل خانه ، ویلا ، مجتمع مسکونی خود را به دستان کاربلد کارکنان رویامال بسپارید تا مدرن ترین نما را به شما تحویل دهند.

حتی میتوانید از پروژه های کار شده ی این گروه متخصص در زمینه ی سقف کاذب دیدن نمایید .

بازگشت به بالا