سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف به شما کمک میکند تا چهره ای نو به دکوراسیون داخلی منزلتان ببخشید و حس کسالت و یکنواختی را از منزل خود دور کنید.

در اجرای سقف کاذب کناف از پنل های از پیش ساخته گچی استفاده میکند این پنل ها بر روی پروفیل های قرار میگیرد
سقف کاذب کناف مزایایی زیادی دارد از جمله :
۱- عایق در برابر سر و صدا
۲- عایق حرارتی که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود
۳-سبک بودن سقف کاذب کناف در اجرای کار
۴- کم هزینه بودن سقف کاذب کناف نسبت به گچ و رابیتس
۵-سقف کاذب کناف این مزیت را دارد که برای پنهان کردن تاسیسات ساختمان از آن استفاده میشود
۶-سقف کاذب کناف قابل استفاده در منازل و ادارات میباشد

پرکاربردترین سقف کاذب

یکی از پرکاربردترین سقف های کاذب، سقف کاذب کناف می باشد. سقف کاذب کناف به دلیل سبکی، ارزانی، نصب سریع و انعطاف پذیری بالا امروزه کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد.

سقف کناف به دو مدل ساده و دکوراتیو تقسیم بندی می شوند. سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های خاص باشند.

انواع مزیت ها و کاربردهای ویژه کناف :

 از نظر محتوا

کاهش مصرف انرژی و تأمین صرفه اقتصادی: سقف کاذب کناف از انتقال حرارت و صدا به طبقه بالا جلوگیری می کنند. در سقف کاذب کناف محل های مناسب برای عبور تأسیسات پیش بینی شده است. سرعت اجرای کار نیز موجب کاهش هزینه وقت است.

اجرای کناف بدون ریخت و پاش و با حفظ انضباط انجام میشود و نیازی به نظافت مهمی در طول اجرای عملیات و بعد از اجرای عملیات ندارد. بلافاصله بعد از اجرای کناف می توان اقدامات بعدی حسب دلخواه نصب کاغذ دیواری یا رنگرزی را بدون فاصله زمانی و فوت وقت انجام داد. سازه های کناف دارای وزن کم هستند و از این نظر تدابیر و مبانی امنیتی مربوط به زلزله در آنها مستتر و ملحوظ است.

از نظر شکل و زیبایی

اساسا کناف دارای اشکال ظاهری زیبا و مدرن و خوشایند است. همانگونه که در بالا ذکر شد موجب احساس آرامش و طراوت روحی میشود و برای رفع افسردگی و بی حوصلگی مفید است. در سقف های کناف امکان نورپردازی و معماری فضا به زیبایی میسر است.

بازگشت به بالا