سقف کاذب یکپارچه کناف

سقف کاذب یکپارچه کناف چیست؟

یکی از پرکاربرد ترین سقف کاذب، سقف کاذب کناف میباشد. سقف کاذب کناف بدلیل سبکی، ارزانی، نصب سریع و انعطاف پذیری بالا امروزه کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد.

سقف کناف به دو مدل ساده و دکوراتیو تقسیم بندی میشوند.

سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی بصورت ساده و مسطح می گفته میشود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق میشود که دارای طرحهای خاص باشند.

وقتی قرار است سقف کاذب با کناف اجرا شود، دست شما بسیار باز خواهد بود. میتوانید سقف را با خطوط صاف کار کنید و طرحی مدرن داشته باشد و یا سقف را بصورت منحنی کار کنید. از قابلیت های متریال کناف میتوان به قابلیت اجرای طرح های مختلف با آن اشاره نمود.

همواره به سقف باید بعنوان یک عنصر مهم در دکوراسیون هر اتاقی یاد شود، سقف مصالح اصلی ساختمان را میپوشاند و به اتاق جلوه ای دنجتر میدهد. بسیاری از اتاق ها سقفی ساده و بدون هیچگونه تزیین دارند نهایت تزیین این سقف ها گچبریهای حاشیه سقف است اما تعدادی هم از تزیینات پیچده مانند سقف کاذب کناف و پی وی سی استفاده میکنند که در طرح ها و شکل های بسیار متنوعی تولید میشوند. سبک های مدرن از طرح هایی با خطوط صاف و گوشه دار مانند مستطیل استفاده میکنند در حالی که مدل های کلاسیک همراه با اشکال انحنی دار مثل دایره و تزیینات بیشتر هستند.

طرح های سقف کاذب یکپارچه کناف

حتما تا بحال طرح های کناف بسیاری در سقف واحدهای مسکونی و تجاری مختلف توجه شما را به زیبایی خود جلب کرده است، و در سوی مقابل ممکن است از برخی از کج سلیقگی ها در طراحی و اجرای مدل های کناف رنج برده باشید. ایجاد سقف کاذب با استفاده از کناف هر روز محبوبیت بیشتری مییابد و در نتیجه نیاز بطرح های متفاوت و مدرنتر باعث ایجاد ایده های جدید و بکر در طراحی سقف کاذب کناف میشود. باید بدانیم که طرح ها و نورپردازی های بکار رفته در سقف کناف باید هارمونی مناسبی با معماری دیوار ها، ارتفاع سقف و حتی شرایط جغرافیایی منطقه داشته باشد.

ارسال دیدگاه