پارکت لمینت داچ فلور

عوامل موثر بر هزینه نصب لمینت

یکی از عوامل بسیار مواثر در قیمت کفپوش لمینت و نصب آن نوع لمینت است، یعنی باید در ابتدای کار دید لمینت بدون چسب می خواهید با لمینت چسب دار، لمینت های بدون چسب به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می شوند و در واقع سطحی یکپارچه را به وجود می آورند. یکی از مزیت لمینت ها این است که تمیز کردن آنها ساده است از این رو خانم های بسیاری به آنها علاقه مند می شوند. بازار خرید لمینت این روز ها بسیار داغ است از این رو هر روزه دیده می شوند که یک مدل لمینت دیگر در بازار دیده می شود.

لمینت کفپوش هایی بسیار بادوام و از پیش ساخته شده ای هستند که شباهت خیلی زیادی به کفپوش چوبی قدیمی دارند اما از آنجایی که قیمت آنها کمتر می باشد طرفداران خیلی زیادی دارند. نوعی از لمینت ها وجود دارند که دارای بافت و طرح می باشند این نوع لمینت ها حال و هوای جدید و خاصی را به خانه شما می آورند.

پارکت لمینت داچ فلور نسبت به چوب های واقعی دارای دوام بیشتری می باشند چرا که کمتر به آب حساس می باشند و در عین حال نسبت به خط و خش کمتر حساس می باشند. جالب است بدانید برخی از نصاب های لمینت هنگام نصب کفپوش های قدیمی شما را بدون هزینه جمع می کنند از این رو بهتر است از پیش تر با آنها هماهنگ کنید تا بتوانید در زمانی که یواهید عملیات نصب پارکت را انجام دهید. پارکت لمینت داچ فلور در ایران درست می شود اما همه متریال آن از کشور آلمان وارد می شود از این رو دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد.

عوامل موثر بر هزینه نصب لمینت

نصب لمینت

قیمت کفپوش لمینت و نصب آن

در این مقاله قصد داریم که در رابطه با قیمت کفپوش لمینت و نصب آن برای شما بنویسیم. همانطور که می دانید کفپوش های لمینت یکی از جایگزین های مناسب برای دیگر کفپوش های قدیمی می باشند، امروزه در همه خانه های اعیانی کفپوش های لمینت دیده می شود، از مزایای مهم کفپوش لمینت می توان به این اشاره کرده که با کفپوش های لمینت از سردی سنگ و سرامیک راحت می شوید و کمتر نگران آسیب دیدن کودکان هنگام زمین خوردن در هنگام بازی می شوید. کفپوش های لمینت در رنگ ها  و طرح های مختلف در بازار عرضه می شوند، اما همانطور که می دانید قیمت کفپوش های لمینت کمی بیشتر از دیگر انواع کفپوش است که البته این افزایش قیمت را حتما کیفیت آنها خنثی می کند. به یاد داشته باشید که نصب پارکت لمینت به اندازه خرید آن دارای اهمیت است از این رو در زمان خرید حتما به نصب و شرایط نصب آن فکر کنید. در ادامه این مقاله بیشتر در رابطه با قیمت کفپوش لمینت و نصب آن برای شما نوشته ایم.

میزان کار لازم و مواد و جنس

همانطور که می دانید برخی از فروشندگان لمینت خودشان دارای نصاب هستند از این رو بهتر است در زمان خرید از فروشنده در این باره سوال کنید تا این هزینه را نیز برای شما محاسبه نمایند. همانطور که می دانید لمینت ها نیز مانند دیگر کفپوش ها با توجه به متراژ محاسبه می شود از این رو می توان گفت چه در خرید و چه در نصب لمینت مهمترین فاکتور متراژ خانه می باشد. اما این را هم بدانید که نصاب ها برای متراژ خانه یک حداقلی قائل هستند این به این معنا است که متراژ های کمتر از آن به همان میزان حداقل حساب می شوند.

قیمت کفپوش لمینت و نصب آن

قیمت کفپوش لمینت

تاثیر زیرسازی نصب لمینت

یکی از موارد مهمترین موارد برای کفپوش های لمینت زیر سازی آنها است، البته در بسیاری از موارد این زیر سازی لازم نمی شود اما در مکان هایی که کف خانه خیلی نا صاف است و جاهایی که گرمایش خانه از کف است حتما لازم می شود. به یاد د اشته باشید که زیر سازی کف به خودی خود هزینه ای را شامل می شود و همچنین زمان خاص خود را نیاز مند است و مدتی طول می کشد. در برخی موارد گوشه دیوار ها نیز نیاز به عایق رطوبت  دارد از این رو استفاده از آنها نیز به شما پیشنهاد می شود.

تاثیر زیرسازی نصب لمینت

لمینت کف

تاثیر محله در قیمت لمینت

همانطور که می دانید امروزه در تهران با بالا و پایین شدن محله قیمت ها نیز بالا و پایین می شوند البته برای جلوگیری از این مشکل می توان لمینت را از مرکز شهر خریداری کرد و همچنین نصاب را نیز از همان جا آورد تا هزینه ها تا مقدار قابل توجهی کاهش یابد. اما به یاد داشته باشید همانطور که پیش تر گفته ایم بهتر است سعی کنید از همان فروشگاهی که لمینت را می خرید در خواست نصاب کنید تا دلسوزانه تر کار انجام شود و ممکن است چون هر دو را از یک فروشگاه تامین می کنید تخفیف نیز شامل حال شما شود.

ارسال دیدگاه