مزیت سقف کاذب پذیرایی

مزیت سقف کاذب پذیرایی خانه

در دنیای جدید با پیشرفت لحظه به لحظه تکنولوژی و معرفی مواد و طرحهای خلاقانه، همان طور که کم کم جای رنگ و کاغذ دیواری متریال ها و پوشش های جدیدی برای دیوار ها مانند دیوار پوش سه بعدی و پنل های مشبک به بازار معرفی شده است و با استقبال خوب مردم و پیمانکاران مواجه شده ، برای سقف نیز پوشش های جدیدومتنوع به بازار معرفی گردیده که یکی از پر طرفدار ترین آن ها سقف کاذب میباشد.

سقف کاذب بعنوان پوشش نهایی در زیر سقف سازه‌ ای برای پوشش تاسیسات عبوری در سقف و هم چنین اجرای نور مخفی و هم چنین جهت زیبایی در ساختمان‌ های تجاری، اداری، مسکونی و … کاربرد دارد .

و اما با مزیت سقف کاذب پذیرایی آشنا شوید !

– نصب سقف‌ کاذب پذیرایی با کمک ابزار مناسب، کاری بسیار آسان است. خودتان هم میتوانید این کار را براحتی انجام دهید، اما بهتر است که این کار را به نصاب های حرفه ای بسپارید.

– ثابت شده که سقف‌ کاذب ازنظر مصرف انرژی به‌ صرفه هستند، زیرا در طول تابستان گرما و در طول زمستان سرما را کاهش می‌ دهد، بنابراین هزینه صورت‌ حساب‌ های برق را نیز کاهش خواهند داد.

– در صورت نیاز به تعمیرات، از نو سوار‌کردن پنل‌ های سقف‌ کاذب کار راحتیست.

سقف‌ کاذب، مجرا ها، لوله‌ ها و سیم‌ های الکتریکی را پنهان می‌ کند و ظاهری منظم و آراسته و تمیز به سقف شما می‌ بخشد.

– سقف کاذب نقشی کلیدی در جذب صدا و خواص صوتی ساختمان (از‌نظر انعکاس صدا) ایفا‌ می‌ کند. این سقف بطوری طراحی شده که با کمک به کاهش سر و صدا، فضایی آرام در منزل یا محل کار شما ایجاد ‌می‌ کند.

– از آنجا که سقف‌ کاذب قابلیت جا به جایی و حمل و نقل دارند، استفاده از آن‌ ها نسبت به تعمیر و بازسازی کل سقف در زمان بروز خسارت امری مقرون‌ به‌ صرفه می باشد.

ارسال دیدگاه