کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب نباید متشکل از رنگ های تند مانند قرمز باشد، چرا که این رنگ برای شما خوابی آسوده و عمیق را به ارمغان نمی آورد، برای اتاق خواب بهتر است از رنگ های آرامش بخش مانند آبی یا سبز بکار ببرید. یکی از دیگر مواردی که برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب با اهمیت است این است که اتاق مال چه کسی است، به عنوان مثال برای اتاق کودک بیشتر استفاده از کاغذ دیواری عروسکی پیشنهاد می شود.

معرفی انواع کاغذ دیواری

همانطور که میدانید کاغذ دیواری ها دارای انواع مختلفی می باشند، از این رو شما برای انتخاب کاغذ دیواری مورد نظر خود باید در درجه اول نیاز خود را بشناسید تا بتوانید بهترین کاغذ دیواری را برای خود برگزینید، این نیاز شامل این می شود که شما برای چه مدتی در ملک مورد نظر که قصد کاغذ دیواری آن را دارید ساکن هستید، یا اینکه کاغذ دیواری را برای کدام قسمت از خانه نیاز دارید و اینکه چقدر بودجه دارید، برای انتخاب بهتر ما در ادامه این مقاله به معرفی انواع کاغذ دیواری پرداخته ایم.

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

امروز کاغذ دیواری کردن دیوار پشت تلویزیون یکی از محبوب ترین انواع کاغذ دیواری است، چرا که این دیوار بیشتر از دیگر دیوار های خانه به چشم می آید، اصولا برای این دیوار با اهمیت از کاغذ دیواری های طرح دار و برجسته استفاده می کنند، اما اگر شما به این نوع از کاغذ دیواری علاقه ای ندارید می توانید از کاغذ دیواری های ساده استفاده کنید اما پیشنهاد ما به شما این است که کاغذ دیواری ساده ای را انتخاب کنید که بافت دارد چرا که این مورد می تواند در زیبایی خانه شما بسیار تاثیر گذار باشد.

کاغذ دیواری اتاق نشیمن

همانطور که می دانید اتاق نشیمن محلی است که همه دور هم جمع می شوند و تا حدی می توان گفت رسمی است، از این رو بهتر است برای کاغذ دیواری کردن آن از دو مدل کاغذ دیواری بهره ببرید، به عنوان مثال ترکیب کاغذ دیواری گلدار و ساده با یکدیگر پیشنهاد می شد. رنگ کاغذ دیواری های اتاق نشیمن باید با توجه به وسایل خانه شما انتخاب شود.

کاغذ دیواری نشیمن

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری طرح دار

این نوع از کاغذ دیواری ها بسیار جذاب و خاص می باشند، همچنین می توانند بسیار رسمی و شیک باشند، اما به یاد داشته باشید که اگر برای همه خانه از کاغذ دیواری های طرحدار استفاده کنید محیط خانه بسیار خسته کننده و شلوغ به نظر می رسد و بهتر است اگر چند دیوار را کاغذ دیواری طرحدار می زنید چند دیوار دیگر را ساده کار کنید تا خانه دلنشین تر به نظر برسد.

کاغذ دیواری مدرن

امروزه که طراحی مدرن در دکوراسیون داخلی با اهمیت شده است، استفاده از کاغذ دیواری های مدرن نیز بسیار مد شده است. کاغذ دیواری های مدرن دارای رنگ های بسیار شاد و متنوعی می باشند. اصولا طراحی این نوع از کاغذ دیواری بر پایه طرح های نوین و خلوت صورت می گیرد از این رو همه پسند می باشند. آمریکا و کره شمالی دو کشور اصلی تولید کننده این نوع از کاغذ دیواری ها هستند.

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری های کلاسیک

یکی از دیگر انواع کاغذ دیواری که در این مقاله با عنوان معرفی انواع کاغذ دیواری می خواهیم به شما معرفی کنیم، کاغذ دیواری های کلاسیک می باشند. این نوع از کاغذ دیواری مدت ها است که وارد صنعت کاغذ دیواری شده است و یکی از اصلی ترین و معروف ترین انواع آن در ایران می باشند. در این نوع از کاغذ دیواری ها از خطوط منحنی و متقارن استفاده می شود و رنگ آنها بیشتر خاکستری، پژ و کرم می باشد.

کاغذ دیواری های برجسته

این نوع از کاغذ دیواری بسیار زیبا و شکیل است. کاغذ دیواری های برجسته دارای تنوع بالایی می باشند از این رو تقریبا می توان گفت بیشترین فروش را درمیان کاغذ دیواری ها  دارند. این نوع از کاغذ دیواری ها اصولا قابل شستشو می باشند و از آنجایی که برجسته می باشند گویا زندگی در آنها بیشتر جاری است.

کاغذ دیواری های تصویری

کاغذ دیواری های تصویری یکی از انواع کاغذ دیواری می باشند که در خانه ها و معماری های مدرن بیشتر دیده می شوند. برای اجرای این نوع از کاغذ دیواری پوستری از طرح مورد نظر شما تهیه می شود و بر روی دیوار نصب می شود و از آنجایی که طرح آن کاملا با توجه به سلیقه شما انتخاب می شود بسیار مورد توجه است. به یاد داشته باشید که ابعاد این نوع از کاغذ دیواری نیز با توجه به سلیقه شما در نظر گرفته می شود.

ارسال دیدگاه