مقایسه سقف کاذب و رابینتس 1

مقایسه سقف کاذب و رابینتس ۱

 

سقف کاذب نوعی سقف اجراییست که در طرح ها و مدل های مختلفی به بازار ارائه شده و در خدمت دوست داران مد و زیبایی قرار میگیرد. سقف کاذب یکی ار عوامل خوب برای تغییر دکوراسیون منزل و تحول در آن است. در واقع با سقف کاذب شما میتوانید ظاهر تکراری منزل خود را تا حدودی عوض کنید.

طرح های بی شمار سقف کاذب باعث شده است که طرفداران مد و دکوراسیون از آن ها بهره برده و با سلیقه خود آن را انتخاب کنند. سقف کاذب و رابینتس دارای تفاوت های بی شماری هستند که آن ها را در دو نوشته تقدیم شما میکنیم اما شرح اول از مقایسه سقف کاذب و رابینتس این چنین است.

سقف کاذب یک سیستم پوشاننده است که میتواند عیب و ایرادات سقف را جبران کند. قیمت سقف کاذب در مقایسه با رابینتس به علت کثیف کاری کمتر و صرف وقت کمتر برای نصب آن کمتر میباشد. شما میتوانید سقف کاذب را جدا کرده و با خود به منزل دیگری برای نصب ببرید. نصب آن ها بسیار آسان بوده و در کمترین وقت انجام میگیرد.

سبکی سقف کاذب نسبت به رابینتس آن را در ردیف آسیب دهی کمتر در وقت زلزله قرار داده که در نوع خود یک مزایای مثبت برای سقف کاذب به شمار میرود.

بهتر است بدانید که سقف کاذب به این علت که در تنوع بی شمار مدل و حتی رنگ آمیزی میتواند به راحتی با هر مکانی هماهنگ شود. با استفاده از سقف کاذب شما یک عایق حرارتی و صوتی را در اختیار دارید.

سقف کاذب رویا مال از لحاظ جنس و کیفیت دارای رتبه ای بالا بوده و میتوانید برای مشورت و سفارش با ما تماس بگیرید.

در ادامه چند نمونه از پروژه های اجرا شده ی سقف کاذب را با هم می بینیم:

طراحی دکوراسیون امری مهم است که به دانش بالایی نیاز دارد، متخصصین طراحی و اجرای سقف کاذب گروه رویامال  شما را در این راه یاری می کنند. کافیست با ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما

 دفتر مرکزی : تهران – قیطریه – بلوار اندرزگو غربی بین بلوار کاوه و خیابان شریعتی – پلاک ۱۱۳ – واحد ۵
 ۰۲۱۲۶۴۵۹۵۲۹
 ۰۹۱۲۴۹۳۸۵۴۵
 info@Royamal.ir
 کانال تلگرام ما
 صفحه اینستگرام ما

 

 

ارسال دیدگاه