اصلاح مشکلات ظاهری با کاغذ دیواری

ویژگی های کاغد دیواری راش

همانطور که می دانید کاغذ دیواری راش آلمان یکی از بهترین انواع کاغذ دیواری می باشد از این رو در این بخش به ویژگی های این نوع از کاغذ دیواری می پردازیم :

 • تنوع بالا در طراحی
 • تولید مستقیم کاغذ دیواری از کشور آلمان
 • دارا بودن گواهینامه RAL
 • مقاوم در برابر پخش آتش در هنگام آتش سوزی
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت
 • مقاومت بسیار بالا در زمان کشش و انقباض
 • پایین بودن میزان ونیل در آلبوم کودکان(این ماده می تواند سمی باشد)
 • مقاومت بالا در برابر نور
 • کاملا قابل شستشو
 • قابلیت نصب بسیار آسان
 • مناسب برای نصب در حمام و البته آشپزخانه
 • قابل بازیافت ۱۰۰ درصدی

ویژگی کاغذ دیواری آلمانی

جالب است بدانید یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کاغذ دیواری در سطح جهانی آلمان می باشد، این نوع از کاغذ دیواری ها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و سطح استاندارد آنها در مقیاس جهانی بسیار بالا است. از دیگر ویژگی کاغذ دیواری آلمانی می توان از تنوع بالای آنها نام برد چرا که آلبوم های کاغذ دیواری آلمانی بسیار متنوع است و هر کدام از آنها دارای طرح و همچنین رنگ های مختلفی است. این نوع از کاغذ دیواری ها در برابر  رطوبت بسیار مقاوم می باشند از این رو می توان آن ها را در مناطقی که دارای رطوبت زیادی می باشند بدون نگرانی به کار برد.

از دیگر ویژگی کاغذ دیواری آلمانی می توان از خاصیت ضد حریق آنها نام برد، این نوع از کاغذ دیواری ها استاندارد ضد حریق دارند و در برابر تغییرات دمایی دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند. این نوع از کاغذ دیواری در برابر نور تغییر دما نمی دهند.

این نوع از کاغذ دیواری ها کاملا قابل شستشو می باشند و اصولا از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. این کاغذ دیواری ها اصولا به صورت برجسته هستند از این رو طرح های خود را زیبا تر و واضح تر به نمایش می گذارند، این نوع از کاغذ دیواری ها دارای ضخامت بالایی می باشند.

از انوع آلبوم های کاغذ دیواری آلمانی می توان از آلبوم بوهمیان، آلبوم نیک، آلبوم زتس و ورساچه، فلاک آلمانی، اسپریت و راش آلمانی نام برد. طراحان کاغذ دیواری های آلمانی اصولا طرح هایی خاص را اجرا می کنند که با طرح های کشور های مختلف  بسیار متفاوت است و همچنین دارای گواهینامه RAL است، این گواهینامه در واقع تاییدی برای کیفیت یک محصول است.

انواع کاغذ دیواری آلمانی

کاغذ دیواری

همانطور که پیش تر گفته ایم یکی از با ارزش ترین ویژگی کاغذ دیواری آلمانی تنوع رنگ و طرح های آن است، از آنجایی که یکی از دلایل مردم برای انتخاب کاغذ دیواری نسبت به رنگ، تنوع بالای کاغذ دیواری می باشد می توان این آیتم را با ارزش بالایی دانست. البته باید توجه داشته باشید تا جنس و رنگ کاغذ دیواری انتخابی شما با دیگر وسایل خانه همخوانی داشته باشد. درضمن این را هم در نظر داشته باشید که برای هر قسمت از خانه یک نوع کاغذ دیواری مناسب است، به عنوان مثال اصولا از طرح های کلاسیک برای پذیرایی استفاده می شود و از طرح های مدرن یا اسپرت برای اتاق نشیمن استفاده می شود و برای اتاق های خواب از پستر ها یا طرح های کارتونی برای بچه ها استفاده می شود.

اصلاح مشکلات ظاهری با کاغذ دیواری

همانطور که می دانید یکی از خاصیت هایی که کاغذ دیواری ها دارند این است که می توانند مشکلات ظاهری خانه را کم رنگ تر کنند یا در کل از بین ببرند. به عنوان مثال اگر شما خانه ای کوچک دارید می توانید از کاغذ دیواری هایی که طرح های افقی دارند استفاده کنید تا خانه شما بزرگ تر از حد معمول به نظر برسد.

تنوع رنگ کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

کنترل صدا با کاغذ دیواری

همانطور که می دانید برخی از کاغذ دیواری ها عایق صوتی نیز هستند از این رو اگر خانه شما در مکانی واقع شده است که از آلودگی صوتی رنج می برید یکی از راهکار های خوب استفاده از این نوع کاغذ دیواری ها می باشد، چرا که شما با اجرای این نوع کاغذ دیواری به دیوار های خود نمایی زیبا می بخشید و در کنار آن از آلودگی صوتی جلوگیری خواهید کرد.

قابلیت شست و شو کاغذ دیواری

یکی از دیگر ویژگی های کاغذ دیواری ها قابل شستشو بودن آنها می باشد، این نوع از کاغذ دیواری ها به شما این امکان را می دهد که اگر کثیف شدند آنها را تمیز کنید و قابل شستشو می باشند. در عین حال کاغذ دیواری هایی که قبل شستشو هستند اصولا کیفیت بالایی دارند و ضد حریق نیز می باشند.

قابلیت شست و شو کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ضد گرد و غبار

جالب است بدانید یکسری از کاغذ دیواری های جدید خاصیت ضد استاتیکی دارند، این به این معنا است در برابر گرد و غبار و البته آلودگی ها مقاومت بیشتری دارند و آنها را جذب نمی کنند، از این رو دیرتر کثیف می شوند.

ارسال دیدگاه