کاغذ دیواری اتاق خواب اتاق کوچک

کاغذ دیواری اتاق خواب اتاق کوچک و نکاتی که نباید از دست بدهید

هیچ‌کس از اتاق خواب کم‌نور و دلگیر لذت نمی‌ برد اما این همان بلایی است که رنگ‌ های تیره بر سر اتاق خواب کوچک شما می‌ آورد. رنگ‌ های تیره با وجود زیبایی برای فضا های کوچک ساخته نشده‌ اند یا لااقل به‌ عنوان رنگ غالب برای یک اتاق خواب کوچک مناسب نیستند. در چنین اتاق‌ هایی بهتر است از رنگ‌ های روشن مانند سفید استفاده کنید. اگر قصد اجرای کاغذ دیواری در اتاق خواب را دارید به یاد داشته باشید که از طرح‌ های روشن، خلوت و فانتزی بهره‌گیرید. افزون بر این، دیوار پوش‌ های چوبی با رنگ روشن هم گزینه مناسبی برای علاقه‌ مندان به دکوراسیون‌ های طبیعی هستند.

رنگ سفید یک رنگ کاربردی و همیشگی برای اتاق خواب‌ های کوچک است، سفید از اینکه اتاق خواب شما کوچک، فشرده و به اصطلاح قوطی کبریتی دیده شود جلوگیری می‌ کند. رنگ سفید یا هر رنگ روشن و شفاف دیگری جای خالی دیوار های گسترده و پنجره‌ های بزرگ را برای شما پر می‌ کند.

برای اینکه رنگ و روی اتاق خواب شما بی‌روح و خسته‌کننده بنظر نرسد، سعی کنید از لایه‌ های متعدد بعنوان رو میزی، کف پوش یا روتختی استفاده کنید و طرح‌ های ساده و مدرن را به زمینه بی‌رنگ سفید اضافه کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب اتاق کوچک : کاغذ دیواری پوستری

یکی از پر استفاده ترین کاغذ دیواری ها در اتاق خواب که امروزه بسیار پر طرفدار شده استفاده از کاغذ دیواری پوستری است. بسیاری از سلایق دیگر تکرار یک طرح را در کاغذ دیواری نمی پسندند و بنابراین استفاده از این کاغذ دیواری روزبروز در حال گسترش است.

فضای اتاق از نظر اندازه بهتر است بحد کافی بزرگ باشد اتاق خواب های بسیار کوچک ( مثلاً ۶ متری ) برای این طرح ها مناسب نیستند. زیرا این طرح ها بدلیل اینکه یک طرح واحد را تشکیل می دهند بحد کافی فضا برای دیده شدن نیاز دارند.

 

 

ارسال دیدگاه