انواع کاغذ دیواری

خرید رول کاغذ دیواری

یکی از موارد مهم برای خرید کاغذ دیواری ایرانی این است که بهتر است که قبل از اینکه برای خرید آن اقدام کنید مواردی را درمورد آن مشخص کنید، مانند اینکه چه رنگی را مد نظر دارید یا اینکه چه جنسی را برای انتخاب کاغذ دیواری در نظر دارید، همچنین باید درباره قیمت کاغذ دیواری اطلاعاتی را کسب کنید چرا که ممکن است یکسری فروشندگان به شما بر اساس متراژ قیمت بدهند و برخی دیگر بر اساس تعداد رول های مصرفی به شما قیمت دهند و شما را دچار سردرگمی کنند از این رو بهتر است قبل از خرید اطلاعات خود را کامل کنید.

برای خرید کاغذ دیواری باید بدانید که شما به چند رول کاغذ دیواری نیاز دارید تا بتوانید قیمت حدودی تمام شده کاغذ دیواری خانه خود را محاسبه کنید به یاد داشته باشید که با این کار می توانید قیمت نصب آن را نیز به صورت حدودی برآورد کنید.

بهتر است زمانی که کاغذ دیواری را خرید می کنید چند رول اضافه از آن نیز تهیه کنید تا اگر آنها دچار آسیب شدند بتوانید آنها را با رول هایی که خریداری کرده اید جایگزین کنید.

کاغذ دیواری ایرانی

درباره کاغذ دیواری ایرانی بهترین موردی که می توان به آن اشاره داشت این است که این نوع از کاغذ دیواری نسبت به قیمت مناسب خود دارای کیفیت خوبی می باشد اما متاسفانه از این کالای ایرانی حمایت نمی شود از این رو دارای تنوع خیلی بالایی نمی باشند. مسئله ای که درباره کاغذ دیواری ایرانی ناراحت کننده است این است که بسیاری از مردم فکر می کنند این کالا بی کیفیت است البته این مسئله تنها درباره کاغذ دیواری صدق نمی کند مردم ایران از کالای داخلی حمایت نمی کنند و آنها را بی کیفت میدانند که اما باید بدانیم که برای این مسئله قطعیتی وجود ندارد و در مورد کاغذ دیواری ایرانی به هیچ وجه صدق نمی کند. این را نیز باید یادآور شویم که کاغذ دیواری های ایرانی دارای رنگ و البته طرح های مختلفی می باشند، البته این که کاغذ دیواری های ایرانی قابل شستشو نیستند و تنها می توانید آنها را با یک دستمال نم دار تمیز کنید.

کاغذ دیواری

یکی از کارهای اساسی که می توان برای تغییر دکوراسیون خانه انجام داد تغییر کاغذ دیواری است، اگر قصد دارید دکوراسیون خانه خود را به صورت مدرن اجرا کنید باید در انتخاب کاغذ دیواری دقت لازم را داشته باشید چرا که کاغذ دیواری ها تاثیر زیادی بر خانه دارند، اصولا کسی که می خواهد خانه خود را مدرن کند از کاغذ دیواری های مدرن نیز استفاده می کند. اگر شما قصد دارید خانه خود را کلاسیک بچینید باید از کاغذ دیواری های کلاسیک استفاده کنید، برای کاغذ دیواری اتاق خواب ها می توانید از نوع پستری آنها استفاده کنید که امروزه بسیار مد هستند.

برای انتخاب کاغذ دیواری باید دقت داشته باشید که برای کجا و چه کسی و چه سنی دارید کاغذ را انتخاب می کنید چرا که همانطور که پیش تر گفتیم کاغذ دیواری ها تاثیر زیادی روی روحیات و نمای خانه یا اتاق شما دارند، پس دقت لازم را برای انتخاب آنها به خرج دهید.

کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ

بسیاری از افراد این دغدغه را دارند که کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ، اما در کل باید گفت این مسئله بستگی به نظر و انتخاب شما دارد، اما بسیاری افراد کاغذ دیواری را انتخاب می کنند چرا که بر این باورند که کاغذ دیواری ها دارای تنوع بیشتری هستند، در ضمن نصب کاغذ دیواری ها زمان کمتری را اشغال می کند نسبت به رنگ که زمان زیادی را لازم دارد، این را نیز فراموش نکنید که قیمت تمام شده برخی از کاغذ دیواری ها نسبت به رنگ مناسب تر می شود.

قیمت کاغذ دیواری

قیمت همه کاغذ دیواری ها از جمله کاغذ دیواری ایرانی با توجه به نرخ هر روز بازار متغیر است، برخی مواقع قیمت یک نوع از کاغذ دیواری بالا تر است اما به طور کلی می توان گفت قیمت کاغذ دیواری های قابل شستشو خارجی از نمونه های ایرانی آن بالا تر است.

کاغذ دیواری ارزان قیمت

برخی افراد بر این باورند که کاغذ دیواری های ارزان کیفیت پایینی نیز دارند اما این مسئله اصلا درست نیست و نمی توان گفت کاغذ دیواری که ارزان است حتما کیفیت پایین تری نیز دارد، بلکه این نوع کاغذ دیواری ها زمانی با ارزش اند که نسبت به قیمت خود دارای کیفیت بالایی نیز باشند. بیشتر کاغذ دیواری های ارزان قیمت ساخته کشور چین و ایران می باشند، اما کاغذ  دیواری های خارجی اصولا کیفیت بالا تری دارند و جنس آنها pvc می باشد اما از لحاظ قیمت نیز اصولا بسیار گران قیمت تر از نوع ایرانی و چینی می باشند.

به یاد داشته باشید که فاکتور های تاثیر گذار بر روی قیمت کاغذ دیواری می تواند متشکل از طرح ، برند و شرکت وارد کننده، جنس، ابعاد کاغذ دیواری و ایرانی یا خارجی بودن آن باشد

ارسال دیدگاه