کاغذ دیواری سه بعدی مرواریدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی زیر مجموعه ای از کاغذ دیواری پوستری است که دارای طرح سه بعدی و برجسته است که این نوع کاغذ دیواری شامل بسیاری طرح های متنوع و مختلف است که دارای مانور برای خرید طرح های مختلف این نوع کاغذ دیواری است.

ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی :

-سادگی در نصب این مدل کاغذ دیواری

-قیمت مقرون به صرفه

-تنوع رنگ

-طرح های متنوع و مدرن

-قابل شست و شو

-قابلیت تعویض

به دلیل داشتن طرح و رنگ های مختلف می توانید آن را با دکوراسیون منزل خود تطبیق دهید و هارمونی جالبی بین دکوراسیون منزل خود و کاغذ دیواری مدرن خود ایجاد کنید.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

بعد از مدتی هم می توانید در صورت خستگی از طرح آن را تعویض و طرح جدید با سلیقه ی شخصی خود جایگزین کنید. همچنین می توانید آن را به راحتی تمیز کنید بدون هیچ آسیب رسانی به کاغذ دیواری مورد نظرتان می باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی به دلیل خاص بودن در طرح ها و مدل هایش می تواند مرکز توجه قرار گیرد و منزل شما را به لوکس ترنی و لاکچری ترین خانه تبدیل کند همچنین میتوانید طرح مورد نظر خود پینشهاد دهید و آن طرحی که پیشنهاد داده اید را گروه متخصصین رویامال طراحی کرده و برای نصب با کمترین زمان ممکن اقدام می کنند.

برای سفارش یک کاغذ دیواری سه بعدی باید به دکوراسیون منزل هم دقت داشته باشید تا هارمونی زیبایی برقرار شود.

نقاط مهم برای نصب این نوع کاغذ دیواری

نقاط مهم در هر خانه ای یکی در پشت تلویزیون ،آشپزخانه، پشت مبلمان و … می باشد که این نقاط به دلیل مرکز توجه بودن بهتر است کاغذ دیواری در این نقاط نصب شود تا زیبایی آن هر لحظه به چشم بیاید و از دیدن آن لذت ببرید.

همچنین این نوع کاغذ دیواری ها به صورت سایز سفارشی آماده می شود و یا به صورت آماده تحویل داده می شود

 

 

ارسال دیدگاه