بافت کاغذ دیواری نانوون

مزایای کاغذ دیواری نانوون

کاغذ دیواری نانوون برای پوشش دیوار آشپز خانه و البته دستشویی ها نیز مناسب می باشد چرا که اصولا آنها کاملا ضد آب می باشند و طراحی آنها به صورتی است که هرگز بخار آب را در خود نگه نمی دارند درضمن هیچگونه کپک و باکتری ای در آنها رشد نمی کند و نمی ماند، از این رو از این کاغذ دیواری ها می توان برای مکان های مرطوب استفاده کرد چرا که قابلیت تنفس دارند. نصب اینگونه از کاغذ دیواری ها بسیار ساده می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. بلند کردن این نوع از کاغذ دیواری ها نیز بسیار ساده است و این کار بدون هیچگونه آسیبی به لایه زیرین انجام می شود، جالب است بدانید اینگونه از کاغذ دیواری ها حتی می تواند توسط افرادی که تجربه کمی دارند اجرا شود چرا که همانطور که پیش تر گفته ایم نصب آنها بسیار ساده می باشد.

الیاف این کاغذ دیواری ها به گونه ای است که کاملا ضد آلرژی می باشند و هیچگونه حساسیتی ایجاد نمی کنند از این رو می توان آنها را بدون هیچگونه نگرانی در اتاق خواب کودک به کار برد. کاغذ دیواری های نانوون مقاومت بالایی در جهت پارگی، خراش و پوسیدگی دارند. از آنجایی که این کاغذ دیواری ها قابلیت بازگشت دارند برای افرادی که دوست دار محیط زیست هستند مناسب می باشند. ابعاد این نوع از کاغذ دیواری ها کاملا ثابت است و بعد از نصب روی دیوار تغییر سایز نمی دهند. تمیز کردن این کاغذ دیواری ها بسیار ساده است و به راحتی با یک دستمال مرطوب و یک شوینده انجام می شود.

کاغذ دیواری نانوون چیست

نانوون

کاغذ دیواری نانوون

کاغذ دیواری نانوون یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع کاغذ دیواری می باشد، این نوع از کاغذ دیواری ها از الیاف پارچه و کاغذ ساخته می شوند. یکی از ویژگی های بسیار کاربردی این نوع از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشوی آنها می باشد که به علت ترکیب فیبر های طبیعی و مصنوعی حاصل می شود، آنها از الیاف پارچه و کاغذ ساخته می شوند. این کاغذ دیواری ها به دلیل قابلیت های خاص و ویژه ای که دارند همیشه مورد توجه بوده اند البته تنوع بالای آنها نیز یکی از عوامل مواثر در این محبوبیت است.

نصب کاغذ دیواری های نانوون

در این بخش قصد داریم به تعدادی از مواردی که در نصب کاغذ دیواری نانوون باید به آنها توجه کنید می پردازیم. در برخی اوقات دیده شده است که این موارد توسط نصاب ها مورد توجه قرار نمی گیرند از این رو ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید با ما همراه باشیبد تا این موارد را به شما یادآور شویم.

به یاد داشته باشید که چسبی که برای این نوع از کاغذ دیواری ها استفاده می کنید هرگز نباید رقیق باشد چرا که به علت الیاف موجود در این نوع از کاغذ دیواری ها ممکن است بعد از نصب باعث ایجاد درز بین کاغذ دیواری ها شود.

برای نصب کاغذ دیواری نانوون باید بلافاصله بعد از آنکه چسب را زدید کاغذ دیواری را بچسبانید، بسیاری از مردم فکر می کنند که باید همچون نصب کاغذ دیواری های pvc عمل کنند و مدت زمانی را به چسب فرصت دهند تا خشک شود و بعد از آن کاغذ را بچسبانند اما این باور به کل غلط می باشد.

به یاد داشته باشید که کاغذ دیواری نانوون از ضخامت کمتری نصبت به باقی کاغذ دیواری ها برخوردار است از این رو باید سطح زیرین آن را کاملا صاف و یکدست کنید تا ظاهر آن نیز زیبا شود.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که از آنجایی که آنها دارای ضخامت بسیار کمی می باشند قبل از نصب باید از یکسان بودن رنگ زیر آنها و تمیزی دیوار مطمئن شد.

نصب کاغذ دیواری نانوون

کاغذ دیواری

همانطور که می دانید کاغذ دیواری درواقع پوششی برای دیوار است که نه تنها زیبایی خاصی را برای دیوار ها به ارمغان می آورد بلکه می توانند عیب های دیوار را نیز بپوشاند، کاغذ دیواری ها از دیرباز مورد توجه بوده اند و هستند اما امروزه بسیار زیاد مورد توجه قرار گرفته اند از این رو تنوع بسیار بالایی نیز پیدا کرده اند.

این کاغذ دیواری ها در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار به فروش می رسند و دارای طرح های مختلف و جالبی می باشند آنها توسط برند های مختلف عرضه می شوند.

نصب کاغذ دیواری در کل نسبت به رنگ می تواند هزینه بیشتری را شامل شوند اما ماندگاری بیشتری نیز دارند، البته نباید از توجه به کیفیت و برند آنها غافل شد چرا که این مورد در ماندگاری و قیمت آنها تاثیر گذار است.

ارسال دیدگاه