کاغذ دیواری و کاربردهای متنوع آن

کاغذ دیواری و کاربردهای متنوع آن

در سال ۱۷۸۵ کریستف-فیلیپ اوبرکامپف نخستین ماشین را برای چاپ  رنگی بر روی ورقهای کاغذ دیواری اختراع کرد. از آن زمان ساخت تصویر زمینه تکامل و توسعه یافته به عنوان یک بخش مهم در دنیای طراحی داخلی تبدیل شده است. امروزه بسیاری از انواع، بافت ها و برنامه های تصویر زمینه وجود دارد.

تصاویر پس زمینه سنتی
یکی از محبوب ترین نوع کاغذ دیواری این است که می توان یک طرفه (ساده) یا دو طرفه (دوبلکس) لایه بندی کرد. سلولز جزء اصلی محصول است. آنها بسیار زیست محیطی هستند، آنها اجازه می دهند دیواره نفس بکشند، بنابراین این نوع کاغذ دیواری به طور گسترده ای برای اتاق خواب (اتاق خواب کودکان به ویژه) و اتاق های ناهار خوری استفاده می شود.  بسیار مقرون به صرفه و در دسترس هستند، می توانند ادبی در هر فروشگاه طراحی یافت.  قابلیت  شستشو ندارد.

یک نوع بسیار محبوب از تصاویر پس زمینه آنهای هستند که شامل یک لایه پشتی، کاغذ یا فیبر و یک پوشش پلاستیکی است. مزایای استفاده روزمره آنها مشخص است:  قابل شستشو، مقاوم به نور، نسبتا ارزان و بسیار با دوام هستند که باعث می شود آنها نامزد مناسب برای اتاق های اغلب مورد استفاده قرار گیرند (آشپزخانه، آشپزخانه، حمام). باید فقط هر ۱۰-۲۰ سال تغییر کند.  تصاویر پس زمینه وینیل بسیار متفاوت از رنگ و الگوی متفاوت است، آنها می توانند چوب، سنگ، بتن و غیره را تقلید کنند. با این حال، آنها اجازه نمی دهد که دیواره ها نفس بکشند، آنها ممکن است گازهای سمی را استخراج کنند، بنابراین نباید آنها را در اتاق خواب و فضای بسیار بد تهویه استفاده شود.

رویامال با سالها سابقه طولانی که در زمینه نصب کاغذ دیواری دارد شما را در انتخاب بهتر یاری می کند. انواع کاغذ دیواری که در رویامال موجود است کاربردهای مختلفی داشته که میتوان برای اتاق خواب  , پذیرایی و … نصب کرد.

توضیحی کامل از کاغذ دیواری

توضیحی کامل از کاغذ دیواری

ارسال دیدگاه