کاغذ دیواری پذیرایی

 کاغذ دیواری پذیرایی یکی از موارد مهم در طراحی دکوراسیون منزل است .هماهنگی کاغذ دیواری پذیرایی با بقیه وسایل موجود در سالن جلوه ی خاصی به فضا می بخشد .ممکن است مبلمان ،پرده ها یا بقیه وسایل شما از نونه های کلاسیک انتخاب شده باشند .

در چنین شرایطی برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی نیز باید از آلبوم های کاغذ دیواری کلاسیک انتخاب کنید  اگر برای طراحی منزل خود از وسایل مدرن استفاده کرده اید ،طبعا برای انتخاب کاغذ دیواری نیز باید از نمونه های کاغذ دیواری مدرن انتخاب کنید.

ویژگی های کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی به تنهایی می تواند یک جلوه ی خاص و شیک به منزل شما القا کند . کاغذ دیواری بستگی به نظر و سلیقه شما دارد. در انتخاب کاغذ دیواری به ترکیب رنگی لوازم داخل منزلتان توجه کنید. دکوراسیون پذیرایی چون در معرض دید همه قرار می گیرد باید در انتخاب آن دقت زیادی کنید.  اگر مبلمان شما ساده است و طرحی ندارد بهتر است کاغذ دیواری را با طرحی انتخاب کنید تا از این سادگی دربیاید و جلوه بیشتری به اتاق پذیرایی شما بدهد.

اگر طرح و مدل تیره برای انتخاب کاغذ دیواری مد نظرتان است تاثیر این نوع کاغذ دیواری به گونه ای است که اتاق های بزرگ را کوچک نشان میدهد ، حس آرامش به شما می دهد.

رنگ روشن : این طرح باعث می شود اتاق را بزرگتر نشان دهد ، حس دوستانه بین اعضای خانواده ایجاد می کند ، باعث پرنور شدن بیشتر فضا می شود.

برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی مناسب میتوانید به آلبوم های کاغذ دیواری رویامال سر بزنید تا بهترین طرح ها را مشاهده کنید.

بازگشت به بالا