کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

همانطور که میدانید امروزه محیط زندگی ما نسبت به گذشته کوچکتر شده است از این رو استفاده از کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی بسیار کاربردی به نظر می رسد، چرا که مهمترین خصوصیت این کاغذ دیواری ها بزرگتر نشان دادن فضا می باشد، همانطور که می دانید این کاغذ دیواری ها برای همه دیوار های خانه مناسب هستند از این رو شما می توانید آنها را در اتاق کودک، پشت تلویزیون، هال و پذیرایی به کار ببرید و از ظاهر آنها لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی برای دفتر کار نیز مناسب می باشند، درضمن به یاد داشته باشید که این محصول تنها برای دیوار استفاده نمی شود و می تواند گزینه خوبی برای سقف ها باشد. جالب است بدانید امروزه می توانید طرحی که می خواهید را برای پوستر خود انتخاب کنید و بدهید همان طرح را برای شما کاغذ دیواری کنند. از نظر روانشناسی نیز استفاده از پوستر ها کاملا تایید شده است چرا که می توانند تاثیر بسیار خوبی را روی روحیه فرد داشته باشند.

کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

مزایای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی

همانطور که می دانید در کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی از تصاویری استفاده می شود که دارای عمق می باشند از این رو تصاویر خیلی طبیعی تر و زیبا تر به نظر می رسند و در عین حال می توانند فضای محیط را بزرگ تر از آنچه هست نمایش دهند. به یاد داشته باشید که برای اجرای کاغذ دیواری ها به هیچ وجه به تخریب سطح زیرین آنها نیازی نیست چرا که آنها به راحتی روی هر سطحی می چسبند.

همانطور که می دانید کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی ای که عرضه می شوند بیشتر با طرح طبیعت می باشند از این رو می توانند تاثیر بسیار خوبی روی روحیه فرد داشته باشند از این رو می توانید با خرید آنها حسی زیبا و دوست داشتنی را به خانه خود بیاورید. طبق تحقیقات انجام شده افرادی که در محیط زندگی خود از کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی استفاده می کنند فعالیت مغزشان بیشتر می شود که این مسئله به خودی خود می تواند موجب شادابی مغز و ذهن آنها شود. این نوع از کاغذ دیواری ها به شما این امکان را می دهند که هر طرف خانهخود را آنطور که می خواهید دکور کنید و این کار را با استفاده از چند طرح مختلف از کاغذ دیواری انجام می دهیم.

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری

ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی

  • کاغذ دیواری های سه بعدی اصولا کاملا قابل شستشو می باشند.
  • این نوع کاغذ دیواری ها شرایط نصب بسیار آسانی دارند.
  • اصولا در بسته بندی هایی بسیار شیک عرضه می شوند.
  • آنها اصولا دارای یکسال گارانتی معتبر پس از فروش می باشند.
  • برخی از این نوع کاغذ دیواری ها با بهره گیری از اشعه فرابنفش ساخته می شوند از این رو جنسی شبیه به چرم خواهند داشت.
  • این نوع کاغذ دیواری ها در برابر رطوبت و گرما و خراش و نور خورشید مقاوم می باشند.
  • این نوع کاغذ دیواری ها دارای شفافیت بسیار زیادی می باشند.
  • طرح آنها برجسته است و در برخی از آنها برخی رنگ ها نیز برجسته زده شده اند.
  • دوام این نوع از کاغذ دیواری ها بسیار بالا می باشد و اصولا سال ها عمر می کنند.
ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی

تاثیر کاغذ دیواری

تاثیر کاغذ دیواری سه بعدی بر محیط

باتوجه به محل مورد استفاده این محصول که بر روی دیوار ها میباشد و دیوار نیز قسمت های زیادی از خانه را شامل میشود با قاطعیت میتوان گفت که حتی با نصب آن بر روی یکی از دیوار های هر قسمتی از خانه مانند هال و یا پذیرایی تمام آن محیط را تحت تاثیر خود قرار میدهد ، علت آن هم این است که اولا بسیار زیاد در دید میباشد و دوم اینکه با توجه به نوع تصاویر که سه بعدی میباشد بسیار سریع توجه ذهن را به خود معطوف میسازد. از لحاظی دیگر باتوجه به اینکه دیوار را از یکنواختی ویک رنگی در می آورد باعث ایجاد محیطی شاداب و با نشاط میشود. از دیدی دیگر باتوجه به تنوع بسیار زیاد طرح و رنگ میتواند هر نوع محیطی را از لحاظ گرمی و سردی دمای رنگ ها ایجاد نماید که با توجه به این خاصیت میتوان تاثیر پذیری بیشتری از آن در محیط ایجاد نمود.برای این منظور میتوانید از نمودار زیر بهره بگیرید

ارسال دیدگاه